Urząd Miasta Blachownia – UM w Blachowni

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Blachownia – UM w Blachowni

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Blachowni. Urząd Miasta Blachownia telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Urząd Miasta Blachownia kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Blachownia kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Blachowni

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Blachowni interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Blachowni dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Blachownia

Adres: ul. Sienkiewicza 22, 42-290 Blachownia

Telefon: 34 3270409, 34 3270438

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Blachownia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 8:00-17:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Blachowni

W Blachowni Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Blachowni również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Blachowni są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta w Blachowni podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Blachowni zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Blachowni podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Blachowni umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Blachownia

Liczba wyświetleń: 373Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS