Urząd Miasta Błażowa – UM w Błażowej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Błażowej dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Błażowa dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Kontakt Urząd Miasta Błażowa

Adres: Plac Jana Pawła II 1 36-030 Błażowa

Telefon: 17 22 97 119,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Błażowa

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Błażowa Urząd Miasta

Urząd Miasta Błażowej jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Błażowej. Urząd Miasta Błażowa posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Błażowej dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Błażowej występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Błażowa dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Błażowej dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Błażowa godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Błażowa będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Urząd Miasta Błażowej podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Błażowej podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Błażowa dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Błażowej dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Błażowa dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Błażowa

Liczba wyświetleń: 7Wyszukaj dodatkowe informacje: