Urząd Miasta Bodzentyn – UM w Bodzentynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Bodzentyn – UM w Bodzentynie

Telefon do Urzędu Miasta Bodzentyna. Urząd Miasta w Bodzentynie adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Bodzentyn?

Urząd Miasta Bodzentyn kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Bodzentynie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Miasta Bodzentyn kontakt z mieszkańcami prowadzi między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Miasta Bodzentyna jest ograniczona do godzin otwarcia placówki. 

Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy, Urząd Miasta Bodzentyn udostępnia osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bodzentynie

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Bodzentyna są na bieżąco dostępne na stronie instytucji. Zaleca się sprawdzenie ich przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w Urzędzie Miasta Bodzentyna jest prowadzona w dni robocze, w podanych godzinach. W dni wolne od pracy ustawowo Urząd Miasta Bodzentyna jest zamknięty. Jeżeli miałyby wystąpić zmiany w harmonogramie pracy placówki jaką jest Urząd Miasta Bodzentyna odpowiedni komunikat informacyjny zostanie zamieszczony online oraz stacjonarnie w widocznym dla petentów miejscu.

Kontakt Urząd Miasta Bodzentyn

Adres: ul. Suchedniowska 3, 26-010 Bodzentyn

Telefon: +48(41) 31 15 010, +48(41) 31 15 511

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bodzentyn:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 7:15-15:15
 • środa 7:15-15:15
 • czwartek 7:15-15:15
 • piątek 7:15-15:15

Bodzentyn Urząd Miasta

Urząd Miasta Bodzentyna jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Bodzentyna. Urząd Miasta Bodzentyn odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

 • zarządzanie infrastrukturą
 • utrzymanie porządku publicznego
 • zapewnienie bezpieczeństwa
 • zarządzanie nieruchomościami
 • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Bodzentyna

W Urzędzie Miasta Bodzentyn mieści się Wydział Spraw Obywatelskich. Zainteresowane osoby mogą załatwić tam różne sprawy, do których należy między innymi odbiór dowodu osobistego. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Bodzentyna prowadzi działania związane z ewidencją ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych w sprawach zameldowanie oraz wymeldowania, a także sporządzaniem i aktualizowaniem  spisu wyborców dla przeprowadzania wyborów oraz referendów.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Bodzentyna

Interesanci w Urzędzie Miasta Bodzentyn w Wydziale Komunikacji mają możliwość odebrania prawa jazdy, a także załatwienia innej kategorii spraw. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Bodzentyna zajmuje się między innymi przyjmowaniem pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji, kierowaniem pojazdów na dodatkowe badanie techniczne, dokonywaniem wpisów w karcie pojazdu o nabyciu lub zbyciu pojazdu oraz zmian danych w dowodzie rejestracyjnym, a także przyjmowaniem od kierowców zawiadomień o zagubieniu prawa jazdy oraz wydawaniem wtórników prawa jazdy.

Mapa Urząd Miasta Bodzentyn

Liczba wyświetleń: 262Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS