Urząd Miasta Boguchwała – UM w Boguchwale

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Boguchwała – UM w Boguchwale

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Boguchwały, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Boguchwała dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Boguchwała dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Boguchwała dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Boguchwale

Urząd Miasto w Boguchwale otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Boguchwała

Adres: Suszyckich 33, 36-040 Boguchwała

Telefon: 17 87 55 200,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Boguchwała:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Boguchwale

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Boguchwała mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Boguchwale realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Boguchwała wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Boguchwała publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Boguchwały.

Urząd Miasta Boguchwały podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Boguchwały płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Boguchwała

Liczba wyświetleń: 239Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS