Urząd Miasta Brok – UM w Broku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Brok – UM w Broku

Urząd Miasta Broku dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Brok dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Brok dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Broku dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Brok godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Brok będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Brok

Adres: Plac Kościelny 6, 07-306 Brok

Telefon: 29 745 75 54,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Brok:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Brok Urząd Miasta

Urząd Miasta Broku jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Broku. Urząd Miasta Brok posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Broku dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Broku występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Broku podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Broku podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Brok dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Broku dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Brok dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Brok

Liczba wyświetleń: 329Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS