Urząd Miasta Brusy – UM w Brusach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Brusy – UM w Brusach

Godziny otwarcia Urząd Miasta Brusy. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Brus. Urząd Miasta Brusy wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Brusy kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Brusach należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Brusy kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Brusach

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Brusach zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Brusy

Adres: ul. Na Zaborach 1, 89-632 Brusy

Telefon: +48 52 39 69 300,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Brusy:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Brusy Urząd Miasta

W mieście Brusy Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Brusach odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Brus dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Brus prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Brus dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Brusy opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Brus opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Brus wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Brus wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Brusy

Liczba wyświetleń: 356Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS