Urząd Miasta Słupsk

Urząd Miasta Słupsk

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Słupsk

Urząd Miasta Słupsk godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Słupsku dowody osobiste, wydziały, karta seniora, lokale do wynajęcia.

Urząd Miasta w Słupsku

Urząd Miasta w Słupsku jest jednostką organizacyjną, która pozwala na załatwienie mieszkańcom wielu interesów. W Urzędzie Miasta Słupsk można zrealizować sprawy dotyczące dowodów osobistych, prawa jazdy, rejestracji pojazdów i wiele innych. Praca Słupsk Urząd Miasta jest bardzo wymagająca oraz wymaga odpowiedniego wykształcenie, oraz wysokich umiejętności i kwalifikacji. Każda zatrudniona w Urzędzie Miasta Słupsk osoba posiada szeroki zakres wiedzy z prawa oraz ustaw. Dzięki czemu wizyta w instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta Słupsk lokale do wynajęcia udostępnia na stronie internetowej.

Urząd Miasta Słupsk karta seniora

Każda osoba, która ukończyła 60 lat, ma prawo wyrobić sobie kartę seniora. Możliwa do uzyskania w Urząd Miasta Słupsk karta seniora upoważnia do uzyskania zniżek w różnych punktach w Polsce. Z ogólnopolskiej karty seniora można korzystać między innymi w sanatoriach uzdrowiskach, podczas rehabilitacji, a także instytucjach zdrowia. Z jej zniżek interesant po ukończeniu 60 roku życia może korzystać również w restauracjach. Karta seniora jest bezterminowa oraz darmowa. 

Urząd Miasta Słupsk wydziały

Urząd Miasta Słupsk wydziały posiada dotyczące poszczególnych spraw wymagających załatwienia w Urzędzie. Do każdego wydziału jest przydzielona odpowiednia osoba posiadająca szeroki zakres wiedzy na dany temat. W celu uzyskania informacji można skorzystać z kontaktu zdalnego oraz odbyć osobistą wizytę w Urzędzie Miasta Słupsk.

Urząd Miasta Słupsk wydziały:

 • Wydział - Centrum Obsługi Mieszkańców
 • Wydział Administracyjno-Techniczny
 • Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
 • Wydział Budownictwa
 • Wydział Budżetu Miasta
 • Wydział Edukacji
 • Wydział Geodezji i Katastru
 • Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
 • Wydział Księgowości
 • Wydział Podatków Lokalnych i Zarządzania Należnościami
 • Wydział Polityki Przestrzennej
 • Wydział Współpracy i Promocji
 • Wydział Zarządzania Funduszami
 • Wydział Zarządzania Kadrami i Organizacji Urzędu
 • Wydział Zarządzania Nieruchomościami
 • Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych

W instytucji Urząd Miasta Słupsk Wydział Zarządzania Nieruchomościami zajmuje się między innymi prowadzeniem obrotu nieruchomościami, obciążaniem ich, a także ustalaniem warunków ich zbycia.

Urząd Miasta Słupsk wydział komunikacji

W jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Słupsk wydział komunikacji, pozwała interesantom załatwić wiele spraw związanych z rejestracją pojazdów, wydawaniem prawa jazdy oraz dowodów osobistych. Można zgłosić się również tutaj po odbiór tablic rejestracyjnych oraz ich legalizację. W Urzędzie Miasta Słupsk wydział komunikacji zajmuje się również sprawami dotyczącymi zbycia pojazdu. 

Urząd Miasta Słupsk dowody osobiste

W Urzędzie Miasta Słupsk w Wydziale komunikacji można załatwić sprawy dotyczące dowodów osobistych. Interesant, który chce wyrobić taki dokument tożsamości musi podczas osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Słupsk złożyć odpowiedni wniosek z dołączonym jednym aktualnym zdjęciem w kolorze o wymiarach 35 x 45 mm. Nie można wniosku o wydanie dowodu składać w formie online. Taka możliwość istnieje wyłącznie w przypadku dzieci do 12 roku życia. Urząd Miasta Słupsk dowody osobiste wydaje w ciągu 30 dni roboczych.

Urząd Miasta Słupsk kontakt

Urząd Miasta Słupsk kontakt zdalny umożliwia za pomocą numeru telefonu, a także adresu e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Słupsk jest możliwy wyłącznie w godzinach jego urzędowania. W przypadku wizyty osobistej należy najpierw dokonać rezerwacji terminu.

Urząd Miasta Słupsk numer telefonu: 598488300 

Słupsk Urząd Miasta adres e-mail: [email protected]

Urząd Miasta w Słupsku adres: pl. Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk

W jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Słupsk opłata skarbowa w zależności od rodzaju opłaty powinna być wykonywana na różne konta bankowe. Wykaz kont można znaleźć na stronie internetowej. Warto zwracać uwagę na aktualność danych.

Urząd Miasta Słupsk godziny otwarcia

Sprawy w Urzędzie Miasta Słupsk można załatwiać od poniedziałku do piątku. W weekendy Słupsk Urząd Miasta nie obsługuje interesantów. Godziny otwarcia nie są takie same we wszystkie dni.

Urząd Miasta Słupsk godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 7:30-16:30 
Wtorek: 7:30-15:30 
Środa: 7:30-15:30 
Czwartek: 7:30-15:30 
Piątek: 7:30-14:30

Liczba wyświetleń: 17833Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS