Urząd Miasta Brzeziny – UM w Brzezinach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Brzeziny godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Brzezin – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Brzeziny.

Kontakt Urząd Miasta Brzeziny

Adres: ul. Sienkiewicza 16, 95-060 Brzeziny

Telefon: 46 874 22 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Brzeziny

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-17:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Brzeziny Urząd Miasta

Urząd Miasta w Brzezinach jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Brzezin i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Brzezinach stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Brzezin mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Brzezinach mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Brzeziny kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Brzezinach, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Miasta Brzeziny kontakt z mieszkańcami prowadzi między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Miasta Brzezin jest ograniczona do godzin otwarcia placówki. 

Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy, Urząd Miasta Brzeziny udostępnia osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Brzezinach

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Brzezin są na bieżąco dostępne na stronie instytucji. Zaleca się sprawdzenie ich przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w Urzędzie Miasta Brzezin jest prowadzona w dni robocze, w podanych godzinach. W dni wolne od pracy ustawowo Urząd Miasta Brzezin jest zamknięty. Jeżeli miałyby wystąpić zmiany w harmonogramie pracy placówki jaką jest Urząd Miasta Brzezin odpowiedni komunikat informacyjny zostanie zamieszczony online oraz stacjonarnie w widocznym dla petentów miejscu.

Wydziały Urzędu Miasta Brzezin

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Brzezin na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Brzezinach zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Brzezin natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Brzeziny.

Urząd Miasta Brzeziny Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Brzezinach? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Brzezinach można zrealizować w Urzędzie Miasta Brzezin w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Brzezin działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Brzeziny

Liczba wyświetleń: 81Wyszukaj dodatkowe informacje: