Urząd Miasta Pabianice

Urząd Miasta Pabianice - UM w Pabianicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Pabianice - UM w Pabianicach

Urząd Miasta Pabianice oferty pracy. Opłata skarbowa, wniosek o wydanie dowodu osobistego w UM Pabianice. Godziny otwarcia, telefon, adres Urzędu Miasta.

Urząd Miasta Pabianice

Dzięki odpowiednim podziałom placówki, jaką jest UM Pabianice, jednostka może wykonywać swoje zadania w bardzo sprawny sposób. Do jego wydziałów należą:

 • Wydział Spraw Społecznych i Gospodarczych
 • Wydział Księgowości Budżetowej
 • Wydział Podatków i Opłat Lokalnych
 • Wydział Ochrony Środowiska
 • Wydział Edukacji, Kultury, Sportu
 • Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji
 • Wydział Gospodarki Nieruchomościami
 • Wydział Spraw Lokalowych
 • Wydział Urbanistyki
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Zarządzania Kryzysowego i Informacji Niejawnych 

UM Pabianice nieruchomości, które do niego należą, udostępnia osobom potrzebującym, jako miejsce ich tymczasowego zamieszkania.

Urząd Miasta Pabianice praca

Pracownicy jednostki, jaką jest Urząd Miasta Pabianice, wykonują swoje obowiązki w godzinach otwarcia placówki. Urząd Miasta Pabianice oferty pracy podaje do wglądu publicznego dla każdego interesanta chcącego współpracować z UM Pabianice. Petenci ubiegający się o zatrudnienie w Urzędzie Miasta w Pabianicach mogą bezproblemowo dowiedzieć się jakie wymagania stawia instytucja. Każda z ofert pracy zawiera szczegółowe informacje na temat potrzebnego wykształcenia, doświadczenia czy kwalifikacji na wolne stanowisko pracy.

Urząd Miasta Pabianice dowody osobiste

Na ul. św. Jana 4 w Pabianicach znajduje się Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się wydawanie dowodów osobistych, które w Polsce są dokumentami obowiązkowymi, potwierdzającymi tożsamość. Urząd Miasta Pabianice dowody osobiste wydaje po wcześniejszym złożeniu przez petenta wniosku o wyrobienie dowodu osobistego. Osoby, które zbliżają się do ukończenia 18 roku, mają obowiązek złożyć wniosek przed osiągnięciem pełnoletności. Jest to możliwe do 30 dni przed 18-tymi urodzinami. Do odpowiedniej dokumentacji powinno być dołączone zdjęcie wnioskodawcy wykonane według określonych przez instytucję kryteriów. Urząd Miasta Pabianice opłata skarbowa za wyrobienie dowodu osobistego nie jest pobierana.

Adres: ul. św. Jana 4, 95-200 Pabianice
Telefon: 42 22 54 622

Urząd Miasta Pabianice kontakt

Urząd Miasta Pabianice Narutowicza jest Wydziałem Spraw Społecznych i Gospodarczych, który znajduje się na ul. Prezydenta Narutowicza 33 w Pabianicach. Główna siedziba jednostki Urząd Miasta w Pabianicach zlokalizowana jest na ul. Zamkowej 16. Urząd Miasta Pabianice kontakt realizuje na podstawie dostępnych możliwości łączności. Interesanci w sprawach niezwłocznych mogą dzwonić do placówki za pomocą numerów telefonów przypisanych do każdego wydziału instytucji. Pabianice UM są otwarte w tygodniu w ściśle określonych godzinach. BIP UM Pabianice zawiera szczegółowe informacje dotyczące danych teleadresowych jednostki.

Urząd Miasta Pabianice adres: ul. Zamkowa 16, 95-200 Pabianice

Urząd Miasta Pabianice telefon: 42 225 46 00

Urząd Miasta Pabianice godziny otwarcia:

Poniedziałek 08:00-16:00
Wtorek 08:00-17:00 
Środa 08:00-16:00 
Czwartek 08:00-16:00 
Piątek 08:00-15:00

W soboty i niedziele Urząd Miasta w Pabianicach jest nieczynny.

Liczba wyświetleń: 9712Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS