Urząd Miasta Byczyna – UM w Byczynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Byczyna kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Byczyna Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Byczynie.

Kontakt Urząd Miasta Byczyna

Adres: Rynek 1, 46-220 Byczyna

Telefon: +48 774 134 150, +48 774 134 166

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Byczyna

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-13:30

Urząd Miasta w Byczynie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Byczynie realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Byczyna telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Byczyna telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Byczyny możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Byczyna godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Byczyny. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Byczyna godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Urząd Miasta Byczyna dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Byczyna chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Byczyna dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Byczyna opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Byczyna opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Byczyna

Liczba wyświetleń: 23Wyszukaj dodatkowe informacje: