Urząd Miasta Bytów – UM w Bytowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Bytów – UM w Bytowie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Bytowie. Urząd Miasta Bytowa telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Bytów opłata skarbowa.

Urząd Miasta Bytów kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Bytowie należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Bytów kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bytowie

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Bytowie zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Bytów

Adres: ul. 1-go Maja 15, 77-100 Bytów

Telefon: (59) 822 20 11, (59) 822 23 17

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bytów:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Bytów Urząd Miasta

Urząd Miasta Bytowa składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Bytów Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Bytów opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Bytowa powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Bytowa podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Bytowa podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Bytów

Liczba wyświetleń: 306Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS