Urząd Miasta Chęciny – UM w Chęcinach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta w Chęcinach godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Chęciny telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Chęcin.

Kontakt Urząd Miasta Chęciny

Adres: Plac 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny

Telefon: +48.(41) 3151 006,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Chęciny

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Chęcinach

Mieszkańcy miasta Chęcin wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Chęcinach. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Chęciny odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Chęciny kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Chęciny telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Chęciny godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Chęcin otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Chęciny godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Urząd Miasta Chęciny wydziały

Urząd Miasta Chęcin jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Chęcin czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Chęcinach, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Chęcin, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Chęcin

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Chęcin. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Chęcin.

Mapa Urząd Miasta Chęciny

Liczba wyświetleń: 12Wyszukaj dodatkowe informacje: