Urząd Miasta Chmielnik – UM w Chmielniku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Chmielnika. Urząd Miasta Chmielnik telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Kontakt Urząd Miasta Chmielnik

Adres: Plac Kościuszki 7, 26-020 Chmielnik

Telefon: +48 41 354 22 78,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Chmielnik

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Chmielnik Urząd Miasta

Urząd Miejski w Chmielnik pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Chmielniku mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Chmielnik kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Chmielniku dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Chmielnik kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chmielniku

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chmielniku zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Urząd Miasta Chmielnik wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Chmielnik wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Chmielnik Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Chmielnika jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Chmielnik Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Chmielnik dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Chmielnik dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Chmielnik

Liczba wyświetleń: 40Wyszukaj dodatkowe informacje: