Urząd Miasta Chmielnik – UM w Chmielniku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Chmielnik – UM w Chmielniku

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Chmielnika. Urząd Miasta Chmielnik telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Urząd Miasta Chmielnik kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Chmielniku dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Chmielnik kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chmielniku

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chmielniku zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Chmielnik

Adres: Plac Kościuszki 7, 26-020 Chmielnik

Telefon: +48 41 354 22 78,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Chmielnik:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Chmielnik Urząd Miasta

Urząd Miejski w Chmielnik pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Chmielniku mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Chmielnik wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Chmielnik wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Chmielnik Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Chmielnika jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Chmielnik Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Chmielnik dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Chmielnik dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Chmielnik

Liczba wyświetleń: 308Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS