Urząd Miasta Czarne – UM w Czarnem

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Czarne – UM w Czarnem

Urząd Miasta Czarne godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Czarne Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Czarne.

Urząd Miasta Czarne telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Czarnego jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Czarne telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Czarnego jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Czarne oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Czarne godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Czarnego są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Czarne godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Czarne

Adres: ul. Moniuszki 12, 77-330 Czarne

Telefon: +48 59 83 32 079,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Czarne:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Czarnem

Mieszkańcy miasta Czarnego wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Czarnem. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Czarne odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Czarne opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Czarnego jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Czarne podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Czarne podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Czarnem. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Czarnego informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Czarne

Liczba wyświetleń: 151Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS