Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice – UM w Czechowicach-Dziedzicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice – UM w Czechowicach-Dziedzicach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Czechowice-Dziedzice. Miejski Urząd w Czechowicach-Dziedzicach adres placówki. Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Czechowic-Dziedzic możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Czechowic-Dziedzic jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice

Adres: Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Telefon: +48 32 214 71 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-17:30
  • piątek 7:30-13:30

Czechowice-Dziedzice Urząd Miasta

Urząd Miasta Czechowic-Dziedzic składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Czechowice-Dziedzice Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta w Czechowicach-Dziedzicach podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Czechowic-Dziedzic zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Czechowicach-Dziedzicach podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Czechowic-Dziedzic umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice

Liczba wyświetleń: 490Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS