Urząd Miasta Czersk – UM w Czersku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Czersk – UM w Czersku

Urząd Miasta Czerska kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Czersk wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Czersku.

Urząd Miasta Czersk dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Czersku, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Czersk kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Czersk telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Czersku

Urząd Miasta Czersk jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Czerska nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Czersk godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Czersk

Adres: ul. Kościuszki 27, 89-650 Czersk

Telefon: 52 395 48 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Czersk:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Czersk Urząd Miasta

W mieście Czersk znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Czersk. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Czersk Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Czersk druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Czerska petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Czersk druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Czersk Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Czersk Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Czersk ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Czersk

Liczba wyświetleń: 373Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS