Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny – UM w Czerwionce-Leszczynach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny – UM w Czerwionce-Leszczynach

Urząd Miasta Czerwionki-Leszczyn kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Czerwionce-Leszczynach.

Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Czerwionki-Leszczyn jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Czerwionki-Leszczyn jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Czerwionki-Leszczyn są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny

Adres: ul. Parkowa 9, 44-230 Czerwionka-Leszczyny

Telefon: 32 429 59 11, 32 431 17 60

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Czerwionka-Leszczyny Urząd Miasta

Urząd Miasta Czerwionki-Leszczyn wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Czerwionka-Leszczyny Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny wydziały

Urząd Miasta Czerwionki-Leszczyn podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Czerwionce-Leszczynach. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Czerwionki-Leszczyn, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Czerwionki-Leszczyn

Wydział Spraw Obywatelskich UM Czerwionka-Leszczyny świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Czerwionki-Leszczyn działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny

Liczba wyświetleń: 325Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS