Urząd Miasta Człuchów – UM w Człuchowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Człuchów – UM w Człuchowie

Godziny otwarcia Urząd Miasta Człuchów. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Człuchowa. Urząd Miasta Człuchów wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Człuchów telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Człuchowa, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Człuchowie są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Człuchowa nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Człuchów godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Człuchowie do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Człuchów te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Człuchów

Adres: al. Wojska Polskiego 1, 77-300 Człuchów

Telefon: (59) 83 42 291,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Człuchów:

  • poniedziałek: 7:30-16:30
  • wtorek: 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek: 7:15-15:15
  • piątek: 7:15-15:15

Człuchów Urząd Miasta

Urząd Miasta Człuchowa jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Człuchowa. Urząd Miasta Człuchów posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Człuchowa dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Człuchowa występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Człuchów wydziały

Urząd Miasta Człuchowa podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Człuchowie. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Człuchowa, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Człuchowa

Wydział Spraw Obywatelskich UM Człuchów świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Człuchowa działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Człuchów

Liczba wyświetleń: 475Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS