Urząd Miasta Debrzno – UM w Debrznie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Debrzno godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Debrzno Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Debrzno.

Kontakt Urząd Miasta Debrzno

Adres: Traugutta 2, 77-310 Debrzno

Telefon: (0-59) 83 35 351,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Debrzno

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Debrzno Urząd Miasta

Urząd Miasta Debrzna jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Debrzna. Urząd Miasta Debrzno odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

  • zarządzanie infrastrukturą
  • utrzymanie porządku publicznego
  • zapewnienie bezpieczeństwa
  • zarządzanie nieruchomościami
  • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Urząd Miasta Debrzno kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Debrznie można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Debrzno telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Debrzno kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Debrznie.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Debrznie

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Debrznie, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Debrzno godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Debrznie a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Debrzna.

Urząd Miasta Debrzno wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Debrzno wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Debrzna podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Debrzno formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Debrzna podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Debrzna w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Debrzno

Liczba wyświetleń: 36Wyszukaj dodatkowe informacje: