Urząd Miasta Drzewica – UM w Drzewicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Drzewica – UM w Drzewicy

Drzewica Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Drzewicy. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Drzewicy, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Drzewica kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Drzewicy, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Drzewica komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Drzewicy jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Drzewicy umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Drzewicy umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Drzewicy

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Drzewicy można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Drzewicy. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Drzewicy jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Drzewica

Adres: ul. Staszica 22, 26-340 Drzewica

Telefon: (048) 375 6091,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Drzewica:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 8:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Drzewica Urząd Miasta

Urząd Miasta w Drzewicy jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Drzewicy i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Drzewicy stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Drzewicy mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Drzewicy mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Wydziały Urzędu Miasta Drzewicy

Urząd Miasta Drzewicy został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Drzewica, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Drzewicy.

Urząd Miasta Drzewica Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Drzewicy? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Drzewicy. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Drzewica

Liczba wyświetleń: 294Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS