Urząd Miasta Dubiecko – UM w Dubiecku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Dubiecko kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Dubiecko Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Dubiecku.

Kontakt Urząd Miasta Dubiecko

Adres: ul. Przemyska 10, 37-750 Dubiecko

Telefon: 16 651 11 56, 16 651 10 98

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dubiecko

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Dubiecko Urząd Miasta

Urząd Miasta Dubiecka składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Dubiecko Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Dubiecko dane kontaktowe

Interesanci miasta Dubiecko, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Dubiecko dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Dubiecku obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Dubiecko godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Dubiecko godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Urząd Miasta Dubiecko wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Dubiecko wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Dubiecka podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Dubiecko formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Dubiecka podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Dubiecka w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Dubiecko

Liczba wyświetleń: 21Wyszukaj dodatkowe informacje: