Urząd Miasta Działdowo – UM w Działdowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Działdowo – UM w Działdowie

Urząd Miasta w Działdowie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Działdowo telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Działdowa.

Urząd Miasta Działdowo telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Działdowa, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Działdowie są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Działdowa nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Działdowo godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Działdowie do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Działdowo te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Działdowo

Adres: Zamkowa 12, 13-200 Działdowo

Telefon: (+48) 23 697 04 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Działdowo:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Działdowo Urząd Miasta

Urząd Miasta w Działdowie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Działdowa i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Działdowie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Działdowa mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Działdowie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Działdowo wydziały

Urząd Miasta Działdowa jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Działdowa czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Działdowie, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Działdowa, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Działdowa

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Działdowa. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Działdowa.

Mapa Urząd Miasta Działdowo

Liczba wyświetleń: 545Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS