Urząd Miasta Działoszyce – UM w Działoszycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Działoszyce Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Działoszyc. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Działoszycach, godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Miasta Działoszyce

Adres: ul. Skalbmierska 5, 28-440 Działoszyce

Telefon: 413 526 010, 41 35 26 005

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Działoszyce

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Działoszycach

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Działoszycach prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Działoszyce odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Działoszyce kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Działoszycach dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Działoszyce kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Działoszycach

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Działoszycach zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Działoszyc

W Urzędzie Miasta Działoszyce mieści się Wydział Spraw Obywatelskich. Zainteresowane osoby mogą załatwić tam różne sprawy, do których należy między innymi odbiór dowodu osobistego. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Działoszyc prowadzi działania związane z ewidencją ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych w sprawach zameldowanie oraz wymeldowania, a także sporządzaniem i aktualizowaniem  spisu wyborców dla przeprowadzania wyborów oraz referendów.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Działoszyc

Interesanci w Urzędzie Miasta Działoszyce w Wydziale Komunikacji mają możliwość odebrania prawa jazdy, a także załatwienia innej kategorii spraw. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Działoszyc zajmuje się między innymi przyjmowaniem pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji, kierowaniem pojazdów na dodatkowe badanie techniczne, dokonywaniem wpisów w karcie pojazdu o nabyciu lub zbyciu pojazdu oraz zmian danych w dowodzie rejestracyjnym, a także przyjmowaniem od kierowców zawiadomień o zagubieniu prawa jazdy oraz wydawaniem wtórników prawa jazdy.

Mapa Urząd Miasta Działoszyce

Liczba wyświetleń: 9Wyszukaj dodatkowe informacje: