Urząd Miasta Działoszyn – UM w Działoszynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Działoszyn – UM w Działoszynie

Kto jest zobowiązany płacić podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Działoszyna? Urząd Miasta Działoszyna kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon.

Urząd Miasta Działoszyn dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Działoszyn dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Działoszyna możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Działoszyn godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Działoszyna jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Działoszyn

Adres: ul. Piłsudskiego 21, 98-355 Działoszyn

Telefon: (43) 84 13 177, (43) 84 37 450

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Działoszyn:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Działoszyn Urząd Miasta

Urząd Miasta w Działoszynie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Działoszyna i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Działoszynie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Działoszyna mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Działoszynie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Działoszyn wydziały

Urząd Miasta Działoszyna podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Działoszynie. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Działoszyna, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Działoszyna

Wydział Spraw Obywatelskich UM Działoszyn świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Działoszyna działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Działoszyn

Liczba wyświetleń: 128Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS