Urząd Miasta Gąbin – UM w Gąbinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Telefon do Urzędu Miasta Gąbina. Urząd Miasta w Gąbinie adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Gąbin?

Kontakt Urząd Miasta Gąbin

Adres: Stary Rynek 16, 09-530 Gąbin

Telefon: 13 433 00 34,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gąbin

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 9:00-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Gąbinie

Mieszkańcy miasta Gąbina wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Gąbinie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Gąbin odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Gąbin telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Gąbin telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Gąbina możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Gąbin godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Gąbina. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Gąbin godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Urząd Miasta Gąbin wydziały

Urząd Miasta Gąbina podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Gąbinie. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Gąbina, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gąbina

Wydział Spraw Obywatelskich UM Gąbin świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Gąbina działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Gąbin

Liczba wyświetleń: 16Wyszukaj dodatkowe informacje: