Urząd Miasta Glinojeck – UM w Glinojecku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Glinojeck – UM w Glinojecku

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Glinojeck, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Glinojecka?

Urząd Miasta Glinojeck kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Glinojecku dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Glinojeck kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Glinojecku

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Glinojecku zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Glinojeck

Adres: ul. Płocka 12, 06-450 Glinojeck

Telefon: 23 674 00 17, 23 674 28 18

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Glinojeck:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-16:00

Glinojeck Urząd Miasta

W mieście Glinojeck znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Glinojeck. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Glinojeck Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Glinojeck wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Glinojeck funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Glinojecka to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Glinojeck wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Glinojeck Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Glinojecka wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Glinojecku jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Glinojecka zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Glinojeck Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Glinojeck

Liczba wyświetleń: 237Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS