Urząd Miasta Głogów – UM w Głogowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Głogów – UM w Głogowie

Urząd Miasta Głogowa godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Głogów Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Głogów.

Urząd Miasta Głogów kontakt

Urząd Miejski w Głogowie ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Głogowie zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Głogów kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Głogowie jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Głogowa może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Głogowie

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Głogowa możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Głogów godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Głogowie są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Głogów

Adres: Rynek 10, 67-200 Głogów

Telefon: 76 726 54 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Głogów:

  • poniedziałek 7:45-17:45
  • wtorek 7:45-15:15
  • środa 7:45-15:15
  • czwartek 7:45-15:15
  • piątek 7:45-15:15

Głogów Urząd Miasta

Urząd Miejski w Głogów pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Głogowie mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Głogów opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Głogów opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Głogów podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Głogowa są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Głogów

Liczba wyświetleń: 788Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS