Urząd Miasta Głubczyce – UM w Głubczycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Głubczyce – UM w Głubczycach

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Głubczyc. Urząd Miasta Głubczyce telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Urząd Miasta Głubczyce kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Głubczyc można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Głubczyce kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Głubczyce godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Głubczycach w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Głubczyce godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Głubczyce

Adres: ul. Niepodległości 14, 48-100 Głubczyce

Telefon: +48 77 485 30 21, +48 77 485 30 22

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Głubczyce:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Głubczycach

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Głubczyce mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Głubczycach realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Głubczyce opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Głubczyc jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Głubczyce podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Głubczyce podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Głubczycach. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Głubczyc informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Głubczyce

Liczba wyświetleń: 216Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS