Urząd Miasta Głuchołazy – UM w Głuchołazach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Głuchołazy – UM w Głuchołazach

Głuchołazy Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Głuchołaz. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Głuchołazach, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Głuchołazy kontakt

Urząd Miejski w Głuchołazach ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Głuchołazach zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Głuchołazy kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Głuchołazach jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Głuchołaz może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Głuchołazach

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Głuchołaz możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Głuchołazy godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Głuchołazach są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Głuchołazy

Adres: ul. Rynek 15, 48-340 Głuchołazy

Telefon: 77 409 21 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Głuchołazy:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Głuchołazach

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Głuchołazach prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Głuchołazy odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Głuchołazy wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Głuchołazy wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Głuchołaz podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Głuchołazy formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Głuchołaz podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Głuchołaz w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Głuchołazy

Liczba wyświetleń: 503Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS