Urząd Miasta Głuchołazy – UM w Głuchołazach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Głuchołazy Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Głuchołaz. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Głuchołazach, godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Miasta Głuchołazy

Adres: ul. Rynek 15, 48-340 Głuchołazy

Telefon: 77 409 21 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Głuchołazy

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Głuchołazach

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Głuchołazach prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Głuchołazy odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Głuchołazy kontakt

Urząd Miejski w Głuchołazach ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Głuchołazach zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Głuchołazy kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Głuchołazach jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Głuchołaz może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Głuchołazach

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Głuchołaz możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Głuchołazy godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Głuchołazach są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Urząd Miasta Głuchołazy wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Głuchołazy wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Głuchołaz podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Głuchołazy formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Głuchołaz podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Głuchołaz w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Głuchołazy

Liczba wyświetleń: 60Wyszukaj dodatkowe informacje: