Urząd Miasta Imielin – UM w Imielinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Imielin – UM w Imielinie

Urząd Miasta Imielina kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Imielin wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Imielinie.

Urząd Miasta Imielin telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Imielina jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Imielinie jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Imielin prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Imielin godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Imielinie obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Imielina funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Imielinie zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Imielin można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Imielin

Adres: ul.Imielińska 81, 41-407 Imielin

Telefon: 32 225 55 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Imielin:

 • poniedziałek: 7:30-17:00
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-14:00

Imielin Urząd Miasta

Urząd Miasta Imielina jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Imielin odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Imielinie pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Imielina jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Imielin wydziały

W Urzędzie Miasta Imielina działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Imielinie zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Imielina to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Imielin wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Imielin Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Imielina jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Imielina i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Imielina jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Imielina możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Imielin

Liczba wyświetleń: 471Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS