Urząd Miasta Jastarnia – UM w Jastarni

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Jastarnia – UM w Jastarni

Urząd Miasta Jastarni kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Jastarni Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Jastarnia telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Jastarnia telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Jastarni możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Jastarnia godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Jastarni. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Jastarnia godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Jastarnia

Adres: ul. Portowa 24, 84-140 Jastarnia

Telefon: (58) 675 19 99,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jastarnia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Jastarnia Urząd Miasta

W mieście Jastarnia znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Jastarnia. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Jastarnia Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Jastarnia wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Jastarnia publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Jastarni.

Urząd Miasta Jastarni podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Jastarni płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Jastarnia

Liczba wyświetleń: 323Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS