Urząd Miasta Józefów

Urząd Miasta Józefów

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Józefów

UM Józefów kontakt z placówką, godziny otwarcia instytucji, opłaty skarbowe. Józefów Urząd Miasta koło Otwocka, UM Józefów BIP, przetargi, dowody osobiste.

Dostępny w miejscowości Józefów Urząd Miasta na swojej stronie internetowej UM Józefów BIP przekazuje wszystkie ważna dla mieszkańców informacje oraz aktualności związane z regionem. Urząd Miasta Józefów jest jedną z instytucji publicznej znajdującej się w wysoko zabudowanej aglomeracji warszawskiej.

Organizowane przez Urząd Miasta Józefów przetargi udostępniane są do ogólnej informacji mieszkańców na stronie internetowej instytucji. Ogłoszenia zawierają wszystkie niezbędne dane dotyczące danego przetargu oraz jego terminu i miejsca, aby wszyscy chętni mogli złożyć chęć uczestniczenia w projekcie. 

Urząd Miasta Józefów k Otwocka

Placówka Administracji publicznej, wyszukiwana w przeglądarce internetowej ze względu na swoje położenie geograficzne jako Urząd Miasta Józefów koło Otwocka, to instytucja, gdzie lokalna społeczność może zrealizować sprawy urzędnicze oraz obywatelskie.

Urząd Miasta Józefów kontakt

Znajdujący się w miejscowości Józefów koło Otwocka Urząd Miasta mając na względzie potrzeby mieszkańców, udostępnił zróżnicowane godziny pracy placówki. Aby każdy interesant mógł skorzystać z obowiązujących praw i obowiązków związanych z działalnością instytucji.

Dla pozostałych petentów, którzy jednak wolą uzyskać informację nie wychodząc z domu, Urząd Miasta Józefów kontakt telefoniczny, umożliwił pod numerem 22 779 00 00.

Urząd Miasta Józefów godziny otwarcia instytucji:

  • Poniedziałek: 9:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-16:00
  • Środa: 8:00-16:00
  • Czwartek: 8:00-16:00
  • Piątek: 8:00-16:00
  • Sobota, niedziela: zamknięte

Urząd Miasta Józefów adres

Stacjonarne wizyty w Urzędzie Miasta w Józefowie odbywają się w budynku przy ulicy Wyszyńskiego 1. Nie każdy z petentów ma świadomość, iż wizyty w Urzędzie Miasta mogą być rezerwowane. Opcja ta jest polecana wszystkim interesantom.

Adres placówki Urząd Miasta Józefów 05-420: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 
05-420 Józefów.

Liczba wyświetleń: 13795Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS