Urząd Miasta Kałuszyn – UM w Kałuszynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Kałuszyn – UM w Kałuszynie

Urząd Miasta Kałuszyn godziny otwarcia, adres. Kałuszyn Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Kałuszyna.

Urząd Miasta Kałuszyn kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Kałuszyna można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Kałuszyn kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Kałuszyn godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Kałuszynie w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Kałuszyn godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Kałuszyn

Adres: ul. Pocztowa 1, 05-310 Kałuszyn

Telefon: (25) 757 66 18, (25) 757 61 88

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kałuszyn:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Kałuszynie

Istniejący w mieście Kałuszyn Urząd Miasta Kałuszyn odpowiedzialny jest przede wszystkim za zarządzanie, a także administrowaniem miastem. Do jego głównych obowiązków należy troska o mieszkańców oraz realizowanie różnych spraw, które związane są z kulturą, gospodarką, a także planowaniem i zarządzaniem infrastrukturą.

Wydziały Urzędu Miasta Kałuszyna

Urząd Miasta w Kałuszynie podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Kałuszyn jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Kałuszyn Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kałuszyna zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Kałuszyna mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Kałuszyn wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Kałuszyn

Liczba wyświetleń: 253Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS