Urząd Miasta Kańczuga – UM w Kańczudze

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Kańczuga – UM w Kańczudze

Telefon do Urzędu Miasta Kańczugi. Urząd Miasta w Kańczudze adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Kańczuga?

Urząd Miasta Kańczuga telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Kańczugi jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Kańczuga telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Kańczugi jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Kańczuga oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Kańczuga godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Kańczugi są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Kańczuga godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Kańczuga

Adres: ul. M. Konopnickiej 2, 37-220 Kańczuga

Telefon: 16 642 31 42,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kańczuga:

  • poniedziałek 7:30-17:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-13:30

Urząd Miasta w Kańczudze

Kańczuga Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Kańczudze odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Kańczugi.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Kańczugi?

W Urzędzie Miasta Kańczugi istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Kańczuga dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Kańczuga

Liczba wyświetleń: 352Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS