Urząd Miasta Karczew – UM w Karczewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Karczew – UM w Karczewie

Urząd Miasta Karczew godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Karczewa – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Karczew.

Urząd Miasta Karczew kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Karczewie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Miasta Karczew kontakt z mieszkańcami prowadzi między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Miasta Karczewa jest ograniczona do godzin otwarcia placówki. 

Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy, Urząd Miasta Karczew udostępnia osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Karczewie

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Karczewa są na bieżąco dostępne na stronie instytucji. Zaleca się sprawdzenie ich przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w Urzędzie Miasta Karczewa jest prowadzona w dni robocze, w podanych godzinach. W dni wolne od pracy ustawowo Urząd Miasta Karczewa jest zamknięty. Jeżeli miałyby wystąpić zmiany w harmonogramie pracy placówki jaką jest Urząd Miasta Karczewa odpowiedni komunikat informacyjny zostanie zamieszczony online oraz stacjonarnie w widocznym dla petentów miejscu.

Kontakt Urząd Miasta Karczew

Adres: ul. Warszawska 28, 05-480 Karczew

Telefon: (22) 780 65 16, (22) 780 76 41

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Karczew:

  • poniedziałek: 10:00-19:00
  • wtorek, środa: 8:00-16:00
  • czwartek: dzień wewnętrzny
  • piątek: 8:00-15:00

Urząd Miasta w Karczewie

Urząd Miasta Karczewa jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Karczewa szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Karczewie można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta w Karczewie wydziały

W Urzędzie Miasta Karczewa istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Karczew wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Karczewa

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Karczewie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Karczewa. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Karczewa nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Karczew

Liczba wyświetleń: 326Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS