Urząd Miasta Kołaczyce – UM w Kołaczycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Kołaczyce – UM w Kołaczycach

Urząd Miasta Kołaczyce kontakt dla mieszkańców, telefony. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Kołaczycach. Urząd Miasta Kołaczyc wydziały wewnętrzne instytucji.

Urząd Miasta Kołaczyce kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Kołaczycach, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Kołaczyce komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Kołaczyc jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Kołaczyc umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Kołaczyc umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kołaczycach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Kołaczyc można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Kołaczyc. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Kołaczyc jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Kołaczyce

Adres: Rynek 1, 38-213 Kołaczyce

Telefon: 13 446 02 21,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kołaczyce:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Kołaczyce Urząd Miasta

Urząd Miasta Kołaczyc jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Kołaczyc jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Kołaczyce posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Kołaczyce opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Kołaczyc powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Kołaczyc podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Kołaczyc podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Kołaczyce

Liczba wyświetleń: 197Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS