Urząd Miasta Kolonowskie – UM w Kolonowskiem

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Kolonowskie – UM w Kolonowskiem

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Kolonowskie. Miejski Urząd w Kolonowskiem adres placówki. Urząd Miasta Kolonowskie telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Kolonowskie kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Kolonowskie telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Kolonowskie godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Kolonowskiego otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Kolonowskie godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Kolonowskie

Adres: Księdza Czerwionki 39, 47-110 Kolonowskie

Telefon: 77 461 11 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kolonowskie:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Kolonowskiem

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Kolonowskiem prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Kolonowskie odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Kolonowskie wydziały

Urząd Miasta Kolonowskiego jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kolonowskiego czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Kolonowskiem, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Kolonowskiego, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kolonowskiego

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Kolonowskiego. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Kolonowskiego.

Mapa Urząd Miasta Kolonowskie

Liczba wyświetleń: 182Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS