Urząd Miasta Kolonowskie – UM w Kolonowskiem

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Kolonowskie. Miejski Urząd w Kolonowskiem adres placówki. Urząd Miasta Kolonowskie telefon, e-mail, kontakt.

Kontakt Urząd Miasta Kolonowskie

Adres: Księdza Czerwionki 39, 47-110 Kolonowskie

Telefon: 77 461 11 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kolonowskie

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Kolonowskiem

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Kolonowskiem prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Kolonowskie odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Kolonowskie kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Kolonowskie telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Kolonowskie godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Kolonowskiego otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Kolonowskie godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Urząd Miasta Kolonowskie wydziały

Urząd Miasta Kolonowskiego jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kolonowskiego czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Kolonowskiem, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Kolonowskiego, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kolonowskiego

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Kolonowskiego. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Kolonowskiego.

Mapa Urząd Miasta Kolonowskie

Liczba wyświetleń: 17Wyszukaj dodatkowe informacje: