Urząd Miasta Koniecpol – UM w Koniecpolu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Koniecpol – UM w Koniecpolu

Urząd Miasta w Koniecpolu dane kontaktowe, telefony, adres e-mail. Jak złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Koniecpola? Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Koniecpolu.

Urząd Miasta Koniecpol kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Koniecpol telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Koniecpol godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Koniecpola otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Koniecpol godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Koniecpol

Adres: ul. Chrząstowska 6A, 42-230 Koniecpol

Telefon: (34) 3551 881, (34) 3551 883

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Koniecpol:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Koniecpol Urząd Miasta

Urząd Miasta Koniecpola jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Koniecpola jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Koniecpol posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Wydziały Urzędu Miasta Koniecpola

Urząd Miasta Koniecpola został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Koniecpol, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Koniecpola.

Urząd Miasta Koniecpol Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Koniecpolu? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Koniecpola. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Koniecpol

Liczba wyświetleń: 332Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS