Urząd Miasta Konstantynów Łódzki – UM w Konstantynowie Łódzkim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Konstantynów Łódzki – UM w Konstantynowie Łódzkim

Wydziały Urzędu Miasta w Konstantynowie Łódzkim – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Konstantynów Łódzki godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Konstantynów Łódzki kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Konstantynowie Łódzkim warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Konstantynów Łódzki kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Konstantynowie Łódzkim jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Konstantynowie Łódzkim

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Konstantynów Łódzki godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Konstantynowa Łódzkiego pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Konstantynów Łódzki

Adres: ul. Zgierska 2, 95-050 Konstantynów Łódzki

Telefon: 42 211 11 73, 42 211 19 03

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Konstantynów Łódzki:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 9:00-17:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Konstantynowie Łódzkim

W Konstantynowie Łódzkim Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Konstantynowie Łódzkim również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Wydziały Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Konstantynowie Łódzkim zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Konstantynów Łódzki.

Urząd Miasta Konstantynów Łódzki Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Konstantynowie Łódzkim? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Konstantynowie Łódzkim można zrealizować w Urzędzie Miasta Konstantynowa Łódzkiego w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Konstantynów Łódzki

Liczba wyświetleń: 518Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS