Urząd Miasta Koziegłowy – UM w Koziegłowach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Koziegłowy – UM w Koziegłowach

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Koziegłów, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Koziegłowy dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Koziegłowy dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Koziegłowach dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Koziegłowy godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Koziegłowy będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Koziegłowy

Adres: Plac Moniuszki 14, 42-350 Koziegłowy

Telefon: 34 314 12 19,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Koziegłowy:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Koziegłowach

Urząd Miasta Koziegłów jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Koziegłów szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Koziegłowach można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta w Koziegłowach podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Koziegłów zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Koziegłowach podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Koziegłów umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Koziegłowy

Liczba wyświetleń: 310Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS