Urząd Miasta Krynica Morska – UM w Krynicy Morskiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Krynica Morska Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Krynicy Morskiej dowody osobiste, wydziały.

Kontakt Urząd Miasta Krynica Morska

Adres: Górników 15, 82-120 Krynica Morska

Telefon: 55 247 65 27,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Krynica Morska

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Krynicy Morskiej

W Krynicy Morskiej istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Krynicy Morskiej, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Krynicy Morskiej jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Krynicy Morskiej wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Krynicy Morskiej realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Krynica Morska dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Krynicy Morskiej dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Krynica Morska godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Krynica Morska będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Urząd Miasta Krynica Morska wydziały

Urząd Miasta Krynicy Morskiej podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Krynicy Morskiej. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Krynicy Morskiej, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Krynicy Morskiej

Wydział Spraw Obywatelskich UM Krynica Morska świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Krynicy Morskiej działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Krynica Morska

Liczba wyświetleń: 46Wyszukaj dodatkowe informacje: