Urząd Miasta Krzanowice – UM w Krzanowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Krzanowice – UM w Krzanowicach

Godziny otwarcia Urząd Miasta Krzanowice. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Krzanowic. Urząd Miasta Krzanowice wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Krzanowice telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Krzanowic jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Krzanowice telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Krzanowic jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Krzanowice oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Krzanowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Krzanowic są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Krzanowice godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Krzanowice

Adres: ul. Morawska 5, 47-470 Krzanowice

Telefon: +48 324 108 202, +48 324 108 207

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Krzanowice:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:30
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-13:30

Krzanowice Urząd Miasta

Urząd Miasta w Krzanowicach jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Krzanowic i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Krzanowicach stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Krzanowic mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Krzanowicach mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Krzanowice wydziały

Urząd Miasta Krzanowice jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Krzanowic to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Krzanowice podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Krzanowice podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Krzanowice przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Krzanowice udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Krzanowice

Liczba wyświetleń: 264Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS