Urząd Miasta Łagów – UM w Łagowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Łagów – UM w Łagowie

Telefon do Urzędu Miasta Łagowa. Urząd Miasta w Łagowie adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Łagów?

Urząd Miasta Łagów dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Łagowie dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Łagów godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Łagów będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Łagów

Adres: ul. Rynek 62, 26-025 Łagów

Telefon: 41 343 70 54, 41 343 70 55

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łagów:

  • poniedziałek 7:30-15:00
  • wtorek 7:30-17:30
  • środa 7:30-15:00
  • czwartek 7:30-15:00
  • piątek 7:30-15:00

Urząd Miasta w Łagowie

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Łagów mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Łagowie realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Łagów dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Łagów chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Łagów dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Łagów opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Łagów opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Łagów

Liczba wyświetleń: 207Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS