Urząd Miasta Łask – UM w Łasku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Łask – UM w Łasku

Urząd Miasta w Łasku adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Łasku druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Łask telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Łasku jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Łasku jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Łask prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Łask godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Łasku obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Łasku funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Łasku zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Łask można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Łask

Adres: ul. Warszawska 14, 98-100 Łask

Telefon: (43) 676-83-00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łask:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Łask Urząd Miasta

Urząd Miasta Łasku składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Łask Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Łasku dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Łasku prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Łasku dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Łask opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Łasku opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Łasku wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Łasku wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Łask

Liczba wyświetleń: 511Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS