Urząd Miasta Łaskarzew – UM w Łaskarzewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Łaskarzew – UM w Łaskarzewie

Kto jest zobowiązany płacić podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Łaskarzewa? Urząd Miasta Łaskarzewa kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon.

Urząd Miasta Łaskarzew dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Łaskarzew dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Łaskarzewa możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Łaskarzew godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Łaskarzewa jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Łaskarzew

Adres: ul. Rynek Duży im. J. Piłsudskiego 32, 08-450 Łaskarzew

Telefon: 25 684 52 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łaskarzew:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-16:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-16:00

Łaskarzew Urząd Miasta

W mieście Łaskarzew znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Łaskarzew. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Łaskarzew Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Łaskarzew wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Łaskarzew publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Łaskarzewa.

Urząd Miasta Łaskarzewa podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Łaskarzewa płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Łaskarzew

Liczba wyświetleń: 343Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS