Urząd Miasta Łęczyca – UM w Łęczycy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Łęczyca – UM w Łęczycy

Urząd Miasta Łęczyca godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Łęczycy – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Łęczyca.

Urząd Miasta Łęczyca telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Łęczycy jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Łęczyca telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Łęczycy jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Łęczyca oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Łęczyca godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Łęczycy są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Łęczyca godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Łęczyca

Adres: ul. Marii Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca

Telefon: (24) 721 03 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łęczyca:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Łęczyca Urząd Miasta

Urząd Miasta w Łęczycy jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Łęczycy i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Łęczycy stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Łęczycy mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Łęczycy mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Wydziały Urzędu Miasta Łęczycy

Urząd Miasta Łęczycy został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Łęczyca, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Łęczycy.

Urząd Miasta Łęczyca Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Łęczycy? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Łęczycy. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Łęczyca

Liczba wyświetleń: 596Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS