Urząd Miasta Lędziny – UM w Lędzinach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Lędziny – UM w Lędzinach

Urząd Miasta Lędziny kontakt dla mieszkańców, telefony. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Lędzinach. Urząd Miasta Lędzin wydziały wewnętrzne instytucji.

Urząd Miasta Lędziny dane kontaktowe

Interesanci miasta Lędziny, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Lędziny dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Lędzinach obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Lędziny godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Lędziny godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Lędziny

Adres: ul. Lędzińska 55, 43-143 Lędziny

Telefon: 32 216 65 11, 32 216 65 12

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lędziny:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Lędziny Urząd Miasta

W mieście Lędziny znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Lędziny. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Lędziny Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Lędziny wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Lędziny publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Lędzin.

Urząd Miasta Lędzin podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Lędzin płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Lędziny

Liczba wyświetleń: 409Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS