Urząd Miasta Leśnica – UM w Leśnicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Leśnica – UM w Leśnicy

Telefon do Urzędu Miasta Leśnicy. Urząd Miasta w Leśnicy adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Leśnica?

Urząd Miasta Leśnica dane kontaktowe

Interesanci miasta Leśnica, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Leśnica dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Leśnicy obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Leśnica godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Leśnica godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Leśnica

Adres: ul. 1 Maja 9, 47-150 Leśnica

Telefon: +48 77 461 52 81, +48 77 461 53 42

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Leśnica:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Leśnica Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Leśnicy mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Leśnica Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Leśnica druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Leśnicy petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Leśnica druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Leśnica Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Leśnica Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Leśnica ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Leśnica

Liczba wyświetleń: 236Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS