Urząd Miasta Lipsko – UM w Lipsku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Lipsko – UM w Lipsku

Telefon do Urzędu Miasta Lipska. Urząd Miasta w Lipsku adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Lipsko?

Urząd Miasta Lipsko telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Lipsko telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Lipska możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Lipsko godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Lipska. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Lipsko godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Lipsko

Adres: 1 Maja 2, 27-300 Lipsko

Telefon: 48 3780 048,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lipsko:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-16:00
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Lipsko Urząd Miasta

Urząd Miasta Lipska jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Lipska. Urząd Miasta Lipsko odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

 • zarządzanie infrastrukturą
 • utrzymanie porządku publicznego
 • zapewnienie bezpieczeństwa
 • zarządzanie nieruchomościami
 • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Wydziały Urzędu Miasta Lipska

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Lipska na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Lipsku zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Lipska natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Lipsko.

Urząd Miasta Lipsko Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Lipsku? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Lipsku można zrealizować w Urzędzie Miasta Lipska w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Lipska działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Lipsko

Liczba wyświetleń: 299Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS