Urząd Miasta Łochów – UM w Łochowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Łochów – UM w Łochowie

Urząd Miasta w Łochowie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Łochów telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Łochowa.

Urząd Miasta Łochów dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Łochów dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Łochowie

Urząd Miasto w Łochowie otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Łochów

Adres: aleja Pokoju 75, 07-130 Łochów

Telefon: 25 643 78 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łochów:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-17:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-15:00

Łochów Urząd Miasta

W mieście Łochów znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Łochów. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Łochów Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Łochów wydziały

Urząd Miasta Łochów jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Łochowa to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Łochów podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Łochów podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Łochów przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Łochów udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Łochów

Liczba wyświetleń: 324Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS